پرفروش ترین شکلات ایرانی

قیمت خرید شکلات فندوقی آی سودا ایرانی آیسودا اینترنتی شکلات کاکائو

پرفروش ترین شکلات ایرانی

لیست بهترین شکلات ایرانی در انواع طعم ها و بسته بندی ها در بازار موجود است پر فروش ترین شکلات ایرانی تافی مغز دار ، و شکلات تاکر است که به دلیل طعم خاص محبوبیت زیادی دارد در سایت پک چین انواع مختلفی از شکلات های ایرانی برای پذیرایی موجود است .

انواع شکلات ایرانی :

 تاکر :

شکلات تاکر در دو نوع مغز دار و تلخ تاکر جز پر فروش ترین در ایران است . هم می توناید از مغازه های شکلات فروشی شکلات تاکر را خریداری کنید و هم از سایت هایی مانند پک چین و ..

شیرین عسل :

برند شیرین عسل نامی اشنا برای همه است و محبوب ترین کالا ها را و انواع شکلات و شیرینی کاکائویی را به دست مشتریان می رساند .

 اناتا :

شکلات اناتا جز پر فروش ترین در شهر تبریز است که از محصولات این برند می توان ، بیسکوییت ، ویفر ، ابنبات ، کراکر ، تافی و .. را نام برد اما شکلاتهای اناتا محبوبیت بیشتری دارد .

 شونیز :

شکلات های شونیز با بیش از 42 سال سابقه به 37 کشور صادر میشوند که در انواع طعم ها موجود است .

باراکا :

شکلات باراکا خاص و منحصر به فرد ، که محبوبیت زیادی دارد و طعم فوق العاده و مرغوبیت آن باعث شده جز پر فروش ترین ها باشد .

برنوتی :

شکلات برنوتی در انواع مختلف شکلات کادویی ، شکلات مغز دار ، شکلات جرقه ای ، شکلات کنجدی و .. مجود است که به بیشتر کشور ها صادر میشود و جز پر فروش ترین شکلات قرار دارد .

سخن اخر :

وبسایت پک چین با عرضه لیست اسم انواع پر فروش ترین و بهترین شکلات ایرانی شکلات تلخ ، شکلات کادویی ، شکلات مغز دار ، تافی ساده ، تافی ترش ، و تافی میوه ای به مشتریان در سراسر کشوراماده خدمات رسانی است .